İklim Fide Kimdir?

Merhabalar

İklim Fide üretim tesisleri, ülkemizde tarım sektörünün ihtiyacı olan hazır sebze fidesi üretimine sağlıklı ve kaliteli üretim anlayışı ile hizmet vermek amacı ile 2007 yılında faaliyete başlamıştır. Ve günümüzde 12 da sera üretim alanı ve 47.000.000 yıllık fide üretim kapasitesiyle yoluna sağlıklı bir şekilde devam etmektedir.

İklim Fide üretim tesisleri Antalya’nın Aksu ilçesi Çalkaya Mahallesinde faaliyetini sürdürmektedir. Yıl boyunca tesiste sektörün ihtiyaç duyduğu çok çeşitli sebze fidesi üretimi yapılmaktadır. Uzman yönetim, pazarlama ve üretim kadrosu ile her türlü sebze fidesini sağlıklı üretip gününde teslim ilkesini ön planda tutan İklim Fide, Aksu ilçesinde yerli iş gücünü istihdam etme açısından önemli tarım işletmelerindendir.

İklim Fide; Sebze Fidesi konusunda da her geçen gün uzman üretim kadrosu ile kalitesini arttırmakta, Türk çiftçisinin hizmetine sunmak amacı ile kaliteli sebze fidesi üretimini gerçekleştirmektedir. İklim Fide, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kalitesini her geçen gün arttırarak, gelişen teknolojiyi uygulayan üretim pazarlama ve yönetim konularında uzman kadrosu ile Türk çiftçisine en iyi hizmeti sunmak amacı ile çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Saygılarımızla

İKLİM FİDE